יש לנו הזדמנות להפגש

בחודש ספטמבר נוכל להפגש אצלי בגינה ביישוב קדימה בשלוש הזדמנויות שונות, שני המפגשים יהיו בנושא מנימליזם, כל מפגש הוא בפני עצמו. מפגש נוסף יעסוק בטיולים עם ילדים ויכלול המלצות, טיפים, שגרת יום בטיול, מסכים, וכל מה שביניהם. במפגשים אנחנו יכולים לדבר מקרוב, בלי מסך או מקלדת,  אתם יכולים לשאול את כל מה שיותר קשה לשאול בפייסבוק, באינסגטרם או ביוטיוב, ולי יותר קל לענות ולשתף.

מפגשי מנימליזם

מפגש שישי בוקר >>> יום שישי 6.9 בין השעות 9:00-11:00    
מפגש שישי בוקר >>> יום שישי 20.9 בין השעות 9:00-11:00  
מפגש בנושא ״מינימליזם״ בסלון בייתי בקדימה. במפגש אספר על התהליך המורכב שעברתי באופן אישי בשנתיים האחרונות, השינוי שעברנו כמשפחה ועדיין עוברים – בכל מה שקשור לצמצום החפצים שלנו, איך עשינו את זה? למה עשינו את זה? ובמה זה שינה את חיינו? ואיך כל זה קשור לעובדה שהתחלנו לממש תשוקות חיים בוערות שלנו, כמו… לטייל ביעדים שחלמנו עליהם שנים.

אדבר על תרבות המינימליזם, על הקול החדש הזהשמערער על תרבות השפעה והצריכה הכל כך מוכרת לנו פה בישראל אדבר על האיכות של הדיוק, ההשפעות שלה על תרבות הפנאי המשפחתית, על הרווחה שהיא מכניסה לבני הבית, אדבר על תרבות השפע וההשפעות שלה עלינו כאנשים, כהורים, כבני זוג, כיצורים על כדור הארץ.

אאתגר את החשיבה שהורגלנו אליה ואתן אלטרנטיבות לחיים פשוטים יותר, רגועים יותר, אלטרנטיבות שיש להן השפעה מיידית על כלכלת המשפחה שלכם.

מפגש  – ״טיולים עם ילדים״

יום שישי 13.9 בין השעות 9:30-11:00 

הדבר שני הכי אוהבת לעשות הוא לטייל, כל הבלוג הזה נועד בכיד לתעד את הטיולים שלי ושל הילדים ועם השנים הצלחתי לייצר מצב שבו יש ביני לבינכם דיאלוג מתמיד סביב נושא הטיולים. אם אתם הורים לילדים צעירים ומתחשק לכם לשמוע בדיוק איך אני עושה את זה? למה אני עושה את זה? מה התרומה של הטיולים האלה למשפחה שלנו? איך מממנים טיולים שכאלה?? אז המפגש הזה יענה לכם על כל השאלות. במפגש אתן המלצות רבות, טיפים, נקודות חשובות לחשיבה מחודשת בכל מה שקשור לטיולים וגידול ילדים. מוזמנים להירשם למפגש.


המחיר למשתתף לכל אחד מהמפגשים הינו 80 שקלים בלבד, ניתן לשלם בביט בלבד. כמות המשתתפים מוגבלת לכל מפגש.
מי שמעוניין מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית למייל – [email protected] או לווצאפ 052-8948606
נתראה בקרוב! אבישג 🐢🦆🐓

בא לכם להגיב?