פרטים מלאים אודות המפגשים

מפגש בנושא מינימליזם ושינויים בחיים

כבר למעלה משנה:
שיש לנו רק צלחות וכוסות שאנחנו אוהבים ממש (כ-10 צלחות ו-8 כוסות בלבד)
שיש לנו רק מצעים שאנחנו אוהבים ממש (לבנים בלבד, 2 סטים בלבד לכל מיטה בבית)
שאין לנו ספרים לתצוגת מדף בבית, שאין לנו חדר משחקים לילדים עמוס מהרצפה ועד התקרה, שאין לנו חפצים מיותרים גוזלי אנרגיה בבית.
כבר למעלה משנה שאנחנו קונים חכם יותר את המזון שלנו, לא זורקים כלום (!!!) ומבינים את החשיבות והמשמעות של הפעולות הפשוטות כביכול שכולנו עושים כמו ״פשוט לקנות״.
במפגש שנושא מינימליזם אדבר על הנושא שאני נשאלת עליו יותר מכל… הבחירה לחיות בדיוק מקסימלי עם החפצים שלנו, ועל כל ההשלכות של הצעד הזה (גם הכלכליות, גם החינוכיות וגם התרומה לנפש ולרוגע שלנו כאנשים שבוחרים להתרחק מכל הסיסמאות השיווקיות שאומרות לנו מה אנחנו חייבים לקנות ולהכניס לחיינו)
כבר למעלה משנה אני חיה עם מלתחה מצומצמת בת כ-30 פריטים (לפעמים המספר עולה ל-35 אני מודה…)
התהליך הזה של שחרור בדי כסות (בגדים) התרחב לכל חלקי הבית והוא תהליך מתמיד בו קיימת בחינה מדוקדקת של הפריטים שאנחנו כמשפחה בוחרים להכניס ולהציב במרחב הפרטי ביותר שלנו – הבית.
אדבר במפגש על הדרך לגדל ילדים בבית עם התבוננות צרכנית בקורתית.
עלות השתתפות במפגש היא 80 שקלים לכל משתתף.
ההרשמה דרך אפליקציית ביט בלבד, להרשמה נא לשלוח מייל ל – [email protected]
אפשר גם לשלוח הודעת ווצאפ 0528948606

מפגש בנושא הקמת גינת ירקות אורגנית בבית

במפגש הזה אדבר על הניסיון האישי שלי בהקמת גינת ירקות ביתית. התחלתי לגדל גינה לפני 3 שנים ובשנים הללו הצלחתי לגדל מאות קילוגרמים של ירקות מצויינים ובריאים. במפגש אדבר על הכנת הקרקע, דישון, הכנת ערוגות, שתילת שתילים, השקייה, טיפול אורגני נגד מזיקים, איסוף זרעים לעונה הבאה, הקמת קומפוסטר ביתי, ועוד ועוד ועוד.
אדבר גם על הקמת חממה ביתית לחודשי החורף, תפעול שוטף של חממה ועל מה חשוב לשים דגש בעת ההקמה.
המפגש מתאים בהחלט גם למגדלים שתנאי הסביבה שלהם לא מאפשרים שתילה ישירה בקרקע (מגדלים שיש לרשותם מרפסת נניח). עלות השתתפות במפגש היא 80 שקלים לכל משתתף.
ההרשמה דרך אפליקציית ביט בלבד, להרשמה נא לשלוח מייל ל – [email protected]
אפשר גם לשלוח הודעת ווצאפ 0528948606

מפגש עבור בלוגרים ויוצרי תוכן
במפגש הזה אדבר על העבודה שלי כבלוגרית ויוצרת תוכן, אשתף מהניסיון האישי שלי בכל מה שקשור לכתיבת תוכן, איך התחלתי ולאן התפתחתי ומה עברתי בדרך עד שהגעתי להכרה ומקום מסובב בתחום הבלוגים ויצירת התוכן. אספר על הניסיון שלי בעבודה מול גורמים מסחריים, לקוחות עיסקיים, גופי עיתונות ועוד. אספר על שיתופי פעולה, אפיקי הכנסה, אדבר על גבולות וחשיפה, על יצירת קהילה ועוד ועוד ועוד. המפגש מתאים ליוצרי תוכן ותיקים ויוצרי תוכן מתחילים. עלות השתתפות במפגש היא 180 שקלים לכל משתתף. המפגש כולל ארוחה קלה. וחומרים מודפסים להמשך עבודה והשראה.
ההרשמה דרך אפליקציית ביט בלבד, להרשמה נא לשלוח מייל ל – [email protected]
אפשר גם לשלוח הודעת ווצאפ 0528948606

מפגש בנושא טיולים על הילדים

בשנים האחרונות אני מטיילת המון עם ילדיי, לפעמים עם הבן זוג ולפעמים (לצערי) גם בלעדיו.
במפגש הזה אדבר בעיקר על הערך המוסף שיש לטיולים בחיינו, על היציאה לטבע עם הילדים וכל המשמעויות שלה.
אספר מתוך הניסיון האישי שלי, איך זה לטייל לבד עם ילדים? ואיך אפשר אפילו להנות הזה (רק להנות ברור!!) אתן טיפים לטיולים בארץ ובחו״ל, החל משלב תכנון הטיול והמסלול ועד לניהול הטיול באופן יומיומי.
אשתף במקומות מצויינים ששווה להגיע אליהם ובעיקר אתן לכם המון מוטיבציה והשראה לצאת עם הילדים ורוץ במרחבים. עלות השתתפות במפגש היא 80 שקלים לכל משתתף.
ההרשמה דרך אפליקציית ביט בלבד, להרשמה נא לשלוח מייל ל – [email protected]
אפשר גם לשלוח הודעת ווצאפ 0528948606

+ביטול הרשמה למפגש והחזר כספי מלא יתאפשר עד שבוע ימים לפני המפגש, לאחר תקופת זמן זו יהיה ניתן לבטל הרשמה ולשמור את זכאות ההגעה למפגש עתידי על בסיס מקום פנוי+